Lori i këndon në tavolinë Sinanit, ky është reagimi i Andrrës

Published on 09-11-2017
Këngëtari Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra Destani janë njëri ndër çiftet më të kompletuar në estradë.

Dyshja dashurinë e tyre disa vjeçare e paten kurorëzuar vite më parë ndërsa sot janë prindër të një djali simpatik me emrin Ansi, shkruan lajmi.net

Jeta private e tyre është komentuar mjaft shumë por asnjëherë nuk ka pasur ndonjë skandal për t’u debatuar sa i përket dyshes.

Rezultati se lidhja e tyre po ecën si mos më mirë është sigurisht se Andrra e kupton shumë mirë sa i përket profesionit që ushtron ai.

Pradaj kur këngëtarja Lori, kolege e Sinanit shkon e i këndon tek tavolina atij, Andrra në vend se të xhelozoi i ka fotografuar dhe fotot i ka hedhur në Instastroy./Lajmi.net/

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"