Luana Vjollca godet sërish dhe nxit padurimin e fansave (Video)

Published on 10-07-2017

uana Vjollca nuk ndalet.
Ajo ka treguar ditën e djeshme një pjesë të klipit që do të publikohet në datë 12 korrik. Luana ka vijuar me një video tjetër ku pamjet duken akoma më sensuale. Ky është një nga projektet e rradhës që moderatorja realizon në botën e muzikës. / Gazeta Express

Enjoyed this video?
screenshot-10_1499705519-6389807
"No Thanks. Please Close This Box!"