Luana Vjollca zhvishet publikisht…, vapa i ka dhënë efektet e saj! (FOTO)

Published on 05-07-2017

Bukuroshja Luana Vjollca, është një nga prezantueset shqiptare më të komentuara, jo dhe aq shumë për punën e saj profesionale, sa linjat e saj e saj bombastike të theksuar edhe falë operacioneve plastike.
Këtë herë Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet duke u zhveshur publikisht, ndërkohë që zbërthen pantallonat e shkurtra dhe i duken të të brendshmet e zeza.
Duket se Vjollca ka arritur ti rikthejë edhe njëherë linjat e saj, pasi pak kohë më parë është diskutuar për shtim në peshë.

auto_Luana_Vjollca31497897093

Luana_Vjollca11499275577

Luana_Vjollca21499275576

Enjoyed this video?
auto_Luana_Vjollca31497897093
"No Thanks. Please Close This Box!"