Lumturia e Sara Hoxhës vetëm në një foto!

Published on 29-06-2017

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha tashmë zbulon mjaft nga përditshmëria e saj dhe e personave të dashur.
Këtë herë ajo ka publikuar në profilin e saj në SnapChat një foto në të cilën ndodhet moderatori Ledion Liço duke ushqyer djalin e tyre London Noor dhe vetëm pak metra me tutje qeni i tyre. Krahas fotos Sara ka vendosur dhe një zemër duke treguar se gjithë lumturia dhe dashuria e saj ndodhej në atë foto./Gazeta Express/

Enjoyed this video?
sa_1498728541-3440124
"No Thanks. Please Close This Box!"