Marina bën tatuazh në vendin intim, s’i lë vend imagjinatës nga ajo që shkruhet në trupin e saj

Published on 08-11-2017

Marina Fara, vajza e këngëtares që njohur Eli Fara, gjithmonë ia del të jetë kryefjala e mediave rozë, herë për pamjen e saj e herë për jetën e saj private.

Ajo së fundmi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram me disa foto të reja të postuara.

Marina ka bërë dy tatuazhe të rinj, por ai që bie në sy është një rrëzë kofshës i cili shkrua “Karma”.

Ajo ka postuar edhe një foto ku duket shumë provokuese teksa gjendet në timonin e makinës.

Tatuazhi tjetër i saj është një “Shhh” në gisht dhe i përngjan atij të Rihanna-s.

Enjoyed this video?
Marina-Fara-5
"No Thanks. Please Close This Box!"