Marina Fara më e nxehtë se dielli, shikoni çfarë ka publikuar tani (Foto)

Published on 02-07-2017

Vajza e këngëtares Eli Fara ka vendosur të sfidojë diellin dhe temperaturat e larta.
Marina Fara është duke pushuar në Francë dhe pamjet që ka publikuar prej andej të lenë pa fjalë. Ashtu siç është dhe karakteristikë e saj, Marina ka bombarduar rrjetin me foto hot të publikuara. Më e zjarrtë se kaq nuk mund të ishte. /Gazeta Express/

screenshot-5_1499011248-9905800

screenshot-6_1499011254-4408070

screenshot-7_1499011261-7264300

screenshot-8_1499011266-5683465

screenshot-9_1499011271-6087488

Enjoyed this video?
screenshot-7_1499011261-7264300
"No Thanks. Please Close This Box!"