Marina i kalon limitet, shikoni çfarë bën në plazh (FOTO)

Published on 26-07-2017

Marina fara, vajza seksi e këngëtares së njohur, Eli Fara, është duke shijuar në maksimum pushimet verore.

Marina nuk i ka ndalur për muaj të tërë postimet me bikini dhe mjaft provokuese.

Por këtë që ka postuar sot nuk e kishte bërë kurrë më parë. Toples dhe duke u masazhuar në plazh. Relaksi nuk ka fund për Marinën.

auto_Marina_Fara1501084130

auto_Marina_Fara21501084131

auto_Marina_Fara31501084133

auto_Marina_Fara41501084135

auto_Screenshot_11501084160

Enjoyed this video?
auto_Marina_Fara31501084133
"No Thanks. Please Close This Box!"