Më të bukur se kaq nuk e keni parë Ronela Hajatin (Foto)

Published on 12-10-2017

Ronela Hajati është këngëtarja e shumë hiteve e që për kosovarët u bë e njohur pas disa bashkëpunimeve me reperat kosovarë.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket shumë e hijëshme dhe e bukur.

Për më tepër shikoni fotografinë./Indeksonline/

Enjoyed this video?
161006
"No Thanks. Please Close This Box!"