Mësohet arsyeja e anulimit të këngës së Ledrit dhe Viganit

Published on 07-08-2017

Dje është paralajmëruar një projekt bashkëpunues mes Ledri Vulës dhe Vig Poppës.

Ky i fundit përmes një statusi në Instagram bëri të ditur se kënga e paralajmëruar është anuluar.

I kontaktuar nga Lajmi.net, Vigani zbuloi arsyen e anulimit të këngës ‘Mashalla’, që pritej të publikohej nesër.

Vigani tregoi se anulimi i këngës nuk është çështje e problemeve teknike, por ai tha se atyre nuk u duket tani kohë e përshtatshme për publikim.

“Jo nuk është problem teknik, vetëm se për momentin nuk na duket e leverdishme ta publikojmë këngën” deklaroi Vigani.

Ndërsa, i pyetur rreth asaj se a ka gjasa që kjo këngë të dalë më vonë, Vigani shtoi se ekziston mundësia që këngën ta lansojnë më vonë.

Enjoyed this video?
ledri
"No Thanks. Please Close This Box!"