Mësohet data e martesës së çiftit të njohur turk Burak dhe Fahrye

Published on 03-05-2017

Çifti i njohur Burak Ozçivit dhe  Fahriye Evcen kanë caktuar datën e dasmës së tyre.

Më 29 qershor  dy aktorët e njohur të serialeve do të ulën në tryezën e celebrimit, shrkuan Syri. net

Burak dhe Fahrye janë prej tre vitesh së bashku. Historia e tyre e dashurisë ka nisur pak kohë pasi 29 vjeçarja i dha fund lidhjes së saj me  këngëtarin dhe aktorin Ozcan Deniz, i cili tek ne njihet me interpretimin e tij si ‘Kahraman’ në serialin Një pjesë e imja”./Syri.net

Enjoyed this video?
auto_59095685c9de3d20c8b427221493800438
"No Thanks. Please Close This Box!"