‘Messi’ ia ndërpret intervistën Iker Casillasit, ky i fundit i dhuron fanellën e Realit (Video)

Published on 22-06-2017

‘Messi’ ia ndërpret intervistën Iker Casillasit, ky i fundit i dhuron fanellën e Realit (Video)

Në një intervistë për mediat në Katar, portieri legjendar Iker Casillas është befasuar nga sozia e Lionel Messitt.

Casillas që për shumë vite ka ruajtur portën e skuadrës më të madhe ne botë, Real Madrid, ka folur për rivalin e tij Lionel Messin.

Messi kur e befasoi Casillasin

Dhe gjatë fjalëve të tij u ndërpre nga ‘Messi i Iranit’.

Casillas e mori me sportivitet dhe u mundua të komunikojë me djaloshin., por ai nuk fliste asnjë gjuhë të huajë.

Enjoyed this video?
‘Messi’ ia ndërpret intervistën Iker Casillasit, ky i fundit i dhuron fanellën e Realit (Video)
"No Thanks. Please Close This Box!"