Mihrije Braha më seksi se kurrë në videoklipin e ri (FOTO)

Published on 11-07-2017

Edhe pak muaj mbush të 50-tat, por në shikim të parë duket si t’i ketë të 30 vjet.

Kështu të paktën duket në një foto që ka postuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Ajo ka treguar se së shpejti do ta publikojë projektit e saj më të ri, shkruan Gazeta Express.

Xhirimet siç duken janë bërë në bregdetin shqiptar, ndërkaq Express merr vesh se kënga është ritmike dhe i përshtatët sezonës së verës.

Se sa seksi do të duket Miki, e shihni në foton e mëposhtme. /GazetaExpress/.mihrije-braja_1499783100-4458083

Enjoyed this video?
mihrije-braha-780x439_1499783157-6498194
"No Thanks. Please Close This Box!"