Milan- Bayern, përplasen edhe pas ndeshjes (FOTO)

Published on 23-07-2017

Pas ndeshjes mes Milanit dhe Bayern të Munich, pari replika edhe pas ndeshjes, e humbur nga bavarezët me rezultatin 4 me 0. Klubet janë përfshirë në replika e reagime në rrjetin social Tëitter.

Bayern Munich u tall me emrin e golashënuesit Hakan Calhanoglu.

Por, Milani reagoi duke e futur emrin e tij në listën e golashënuesve në fitoren 4:0.

auto_19-223_11500726180

Enjoyed this video?
auto_19-55-650x358-17-650x3581500726195
"No Thanks. Please Close This Box!"