Milevski ka një mesazh për Seferin

Published on 15-03-2017

71725-milevski-sulejmanov

Bllagoja Milevski, selektori i U21 të Maqedonisë në futboll, i ka dëshiruar suksese talentit shqiptar të Young Boys, Taulant Seferit në fanellën kuqezi të Shpresave të Shqipërisë, por ai ka thënë edhe njëherë se me 15 shkurt ai i kishte vërtetuar se do të luaj për Maqedoninë, shkruan gazeta “Lajm”.

“E respektoj vendimin e Taulant Seferit që të luaj për Shqipërinë. Kam pritur të më përgjigjet në thirrjet e mia, por ai se bëri atë. Sidomos pas 15 shkurtit kur më vërtetoi se është i gatshëm të luaj për Maqedoninë. Mirëpo, tani më s’është shumë me rëndësi. I dëshiroj shëndet dhe suksese në të ardhmen”, tha selektori Milevski./GazetaLajm/LajmTV/

Enjoyed this video?
71725-milevski-sulejmanov
"No Thanks. Please Close This Box!"