“Miss Boom Boom”, duket shumë seksi kësaj radhe (Foto)

Published on 05-10-2017

Erika Canella po e mbanë veten si mos më mirë.

Bukuroshja bjonde ka pozuar me një fustan të çiltër i cili e bënë të duket tejet seksi, shkruan Indeksonline.

Canella e cila në vitin 2016, u kurorëzua me çmimin si brazilianja me të pasmet më të bukura kësaj radhe është shfaqur me një pistoletë në dorë.

Ajo ka treguar se di të jetë e rrezikshme, dhe jo gjithmonë është e ‘butë’ siç duket nga pamje.

Enjoyed this video?
BOOM-BOOM
"No Thanks. Please Close This Box!"