Modeles ja merr era fustanin (Foto)

Published on 16-08-2017

Modelja e famshme Kylie Jenner asnjëherë nuk turpërohet kur ekspozon format e saj.
Por këtë here 20- vjeçarja ka zbuluar aksidentalisht të brendshmet e saj jo dhe aq shumë seksi siç ne mund ta kishim menduar.

Bukuroshe kishte veshur një fustan të kuq të shkurtër teksa kishte dalë të drekonte në Los Angeles me mikun e saj JordynËoods.

Ishte pikërisht ky i fundit që shërbeu si një “mburojë” për mikeshën e tij, duke mos na lënë që të shohim “më shumë”, teksa era i ngriti fustanin modeles.

kylie2_1502883331-363471

kylie1_1502883329-1332260

Enjoyed this video?
capture-5_1502883327-3900911
"No Thanks. Please Close This Box!"