Modeli shqiptar propozim ëndrrash partneres australiane (FOTOT)

Published on 14-05-2017

Ndonëse pak muaj më parë ata janë bërë prindër të një vajze, ceremoninë e martesën nuk e kanë lënë pas dore.

Revista Who shkruan se celebrimin e dashurisë, Alesio dhe partnerja e tij do ta bëjnë pas një viti. Mirëpo, modeli i njohur ka surprizuar partneren me propozimin dhe unazën.

Një unazë diamanti me vlerë 48 mijë dollarë, një premtim për dashuri të përjetshme, ҫfarë përgjigjeje mund të jepte partnerja Katherine, veҫse ‘PO’-në e shumëpritur.

“Pikërisht atëherë kur mendova se nuk mund të isha më e lumtur se kaq…ndodhi kjo”, – ka shkruar bukuroshja nga Australia që i rrëmbeu zemrën shqiptarit simpatik, e që propozimin për martesë e mori në ditën ndërkombëtare të nënës.

screenshot-5_1494767931-493390 alsio_1494767933-8400420 soni-malaj-398x400_1494767931-8991440

Enjoyed this video?
alsio_1494767975-1998942
"No Thanks. Please Close This Box!"