Modelja e njohur me fustan e pa të brendshme (Foto)

Published on 30-08-2017

Ajo është një nga fytyrat më të njohura në industrinë e modelimit pasi ka qenë pjese e Victoria Secret dhe Dolce & Gabana.

Isabeli Fontana tregoi përse është një supermodele teksa tregoi format e saj në një set fotografik të realizuar në Excelsior Beach Launch ku ndodhet për Festivalin e 74-të të Filmit të Venecias në Itali.

34-vjecarja ishte veshur me një fustan transparent duke të dhënë iluzionin se ishte pa të brendshme.

isabeli5_1504098322-1568880

isabeli3_1504098293-9675860

isabeli_1504098222-4609940

Enjoyed this video?
download (3)
"No Thanks. Please Close This Box!"