Modelja që po sfidon Kim Kardashian me të pasmet e saj (FOTO)

Published on 02-07-2017

Emily Sears është një modele mjaft seksi dhe ka linja trupore që çdo femër do të dëshironte t’i kishte.
Modelja australiane,Emily Sears së fundmi ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur mjaft seksi me format e saj trupore dhe sigurisht me të pasme bombastike.
Disa nga këto foto kjo bukuroshe i ka postuar edhe në Instagram. Dhe kjo modele mbase mund të jetë konkurentja e denjë e Kim Kardashian.

emily3-1492175095-371014_1498806238-23108901498944024

emily-1492175078-8634018_1498806237-4587411498944023

EmilySears_FrankieMark_C-Heads-61498943923

emily-sears-3_11498943928

emilysears7_1498806240-9181461498944021

emily-sears-815887_1498806245-1070361498944019

emily-sears-instagram-31498943930

emily-sears-instagram-141498943917

Enjoyed this video?
EmilySears_FrankieMark_C-Heads-61498943923
"No Thanks. Please Close This Box!"