Momenti kur asgjësohet autobomba e ISIS-it (Video)

Published on 15-04-2017

bomba-isis1-780x439

Një video dramatike shfaq momentin kur automjeti bombë i ISIS-it hidhet në erë nga forcat irakiane, përderisa ishin terroristët e ISIS-it po marshonin me automjet drejt cakut të tyre.

Xhihadistët po vozisnin një automjet të mbushur me eksplozivë dhe ishin nisur në drejtim të Mosulit, Irak kur forcat irakiane hapën zjarr.

Pamjet e lëshuara nga forcat irakiane shfaqin momentin kur vetura e terroristëve hidhet në erë nga shpërthimi.

Enjoyed this video?
bomba-isis1-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"