Moti i lig shkatërron asfaltin në Shtip (Foto)

Published on 25-05-2017

Moti i lig ditëve të fundit ka shkaktuar edhe dëme materiale, sidomos në disa rrugë të Shtipit.

Qytetarët në rrjetet sociale kanë postuar fotografi të cilët shihen se pjesë të asfaltit janë shqepur dhe rrugët janë ngritur.

Edhe para disa ditëve shumë qytete të Maqedonisë u përfshinë nga shiu i madh, edhe atë me breshër.

Enjoyed this video?
mot_me_shi_dhe_vranesira-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"