Moti sot në Maqedoni

Published on 04-11-2017

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell por edhe me vranësira gjatë orëve të pasdites në gjithë territorin e vendit. Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 4 deri në 15 gradë Celsius.
Në Shkup do të jetë me vranësira dhe do të fryjë erë e mesme me drejtim verior. Temperatura do të arrijë 13 gradë celsius.

Gjatë fundjavës do të ketë mot me diell dhe me temperatura të ndryshueshme.

Enjoyed this video?
Moti-5-maj-2017-780-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"