Moti sot në Maqedoni

Published on 08-07-2018

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshura lokale të shiut.

Shpejtësia e erës do të arrijë deri në tetë kilometra në orë.
Temperatura maksimale e ditës do të jetë 26 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 15 gradë celsius. /Telegrafi/

Enjoyed this video?
moti-1-615x358-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"