Moti sot në Maqedoni

Published on 23-05-2017

Megjithëse mëngjesi duket me diell, moti pritet sërish që të jetë i ndryshueshëm, ndërkaq në disa vende mund të ketë edhe të reshura shiu, breshëri dhe vetëtima, posaçërisht në orët e pasditës.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 6°C e deri më 13°C, kurse gjatë ditës do të lëvizë nga 15°C e deri më 27°C. Në Shkup e rrethinë pritet që të ketë mot të ngjashëm, ndërkaq temperatura do të lëvizë nga 13°C e deri më 26°C.

Enjoyed this video?
Moti-1-780x439 (1)
"No Thanks. Please Close This Box!"