Moti sot në Maqedoni

Published on 24-05-2017

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare dhe jo i qëndrueshëm si dhe me kushte për mot të ligë lokal.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri 16 gradë, kurse gjatë ditës prej 15 deri 23 gradë Celsius.

Enjoyed this video?
motilajmtv
"No Thanks. Please Close This Box!"