Moti sot në Maqedoni

Published on 26-05-2017

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare, reshje të shiut dhe do të ketë një rënie të vogël temperature.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 7 deri 13 gradë, kurse gjatë ditës prej 14 deri 18 gradë Celsius.

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"