Moti sot në Maqedoni

Published on 27-12-2016

motidizajn

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, kurse nëpër male edhe dëborë.

Temperatura e mëngjesit prej -2 deri 5 gradë C, kurse gjatë ditës prej 5 deri 13 gradë C.

Enjoyed this video?
motidizajn
"No Thanks. Please Close This Box!"