Moti sot në Maqedoni

Published on 14-06-2017

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me re, por në mbrëmje pritet që të ketë të reshura të shiut dhe vetëtima, posaçërisht në pjesën perëndimore të vendit.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 10°C e deri më 18°C, kurse ajo ditore do të lëvizë nga 27°C e deri më 34°C.

Në Shkup e rrethinë do të ketë mot të ngjashëm, me re të pakta dhe mundësi për të reshura shiu. Temperatura do të lëvizë nga 16°C e deri më 31°C.

Enjoyed this video?
moti5-700x380-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"