Moti sot në Maqedoni

Published on 18-07-2017

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diel dhe me kushte për shi dhe erë që do të fryej nga jugu.

Pas ditë nuk do të ketë reshje shiu por vetëm erë që më e fortë do të jetë në jug.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 9 deri në 15 gradë celsius. Ato minimalet do të jenë nga 22 deri në 30 gradë celsius. Indeksi i UV do të arrij deri në 4 shkallë.

Në ditët në vazhdim pritet që temperaturat të ngriten dhe të jenë deri në 35 gradë celsius.

Enjoyed this video?
Moti-7-korrik-2017-780-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"