Moti sot në Maqedoni

Published on 17-08-2017

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Vranësirat do ketë realtivisht deri në mesatare. Indeksi UV do të ketë vlerën 8.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 14 deri 20 gradë, ndërsa gjatë ditës prej 30 deri 36 gradë Celsius.

Enjoyed this video?
Moti-2-gusht-2017-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"