Moti sot në Maqedoni,Kosovë dhe Shqipëri

Published on 21-03-2017

motilajmtv

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe ngrohtë transmeton LajmTV.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 1 deri 8, kurse gjatë ditës prej 19 deri 25 gradë Celsius.

Moti sot në Kosovë, e martë 21 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht i kthejllët dhe me diell.

Era do fryj nga 4 km/h .Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 10-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 19-C transmeton LajmTV.

Moti sot në Shqipëri, e martë 21 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht i kthejllët dhe me diell. 

Era do fryj nga 6 km/h .Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 14-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 17-C transmeton LajmTV.

 

 

 

Enjoyed this video?
motilajmtv
"No Thanks. Please Close This Box!"