Moti sot në Maqedoni,Kosovë dhe Shqipëri

Published on 23-03-2017

motilajmtv

Moti sot në Maqedoni,e enjte 23 mars 2017 do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell transmeton LajmTV.

Era do fryj nga 4 km/h .Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 12 -C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 24-C.

Moti sot në Kosovë, e enjte 23 mars 2017 parashikohet të jetë pjesërisht i vranët dhe me diell njofton LajmTV.

Era do fryj nga 4 km/h .Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 12-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 22-C.

Moti sot në Shqipëri, e enjte 23 mars 2017 parashikohet të jetë pjesërisht i vranët dhe me diell. 

Era do fryj nga 4 km/h .Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 15-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 23-C transmeton LajmTV.

 

Enjoyed this video?
motilajmtv
"No Thanks. Please Close This Box!"