Moti sot në Maqedoni,Kosovë dhe Shqipëri

Published on 15-04-2017

motilajmtv

Moti sot në Maqedoni,e shtunë  15 prill 2017 parashikohet të jetë i kthjellët dhe me diell transmeton LajmTV.

Era do fryj nga 4 km/h .Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 11°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 22 °C.Në Shkup temperaturat do të lëvizin nga 11°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 22 °C.

Moti sot në Kosovë,e shtunë  15 prill 2017 parashikohet të jetë  i kthjellët dhe me diell transmeton LajmTV.

Era do fryj nga 9 km/h .Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 10°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 20°C.Në Prishtinë temperaturat do të lëvizin nga 10°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 20°C.

Moti sot në Shqipëri,e shtunë  15 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët dhe me vranësira . 

Era do fryj nga 6 km/h .Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 14°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 23°C transmeton LajmTV.Në Tiranë temperaturat do të lëvizin nga 14°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 23°C./LajmTV/

Enjoyed this video?
motilajmtv
"No Thanks. Please Close This Box!"