Moti sot në Maqedoni,Kosovë dhe Shqipëri

Published on 17-04-2017

motilajmtv

Moti sot në Maqedoni,e hënë 17 prill 2017 parashikohet të jetë me vranësira  dhe me shi transmeton LajmTV.

Era do fryj nga 8 km/h .Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 10°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 13°C.Në Shkup temperaturat do të lëvizin nga 10°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 13°C.

Moti sot në Kosovë,e hënë 17 prill 2017 parashikohet të jetë me vranësira  dhe  kryesisht i kthjellët transmeton LajmTV.

Era do fryj nga 11 km/h .Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 6°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 11°C.Në Prishtinë temperaturat do të lëvizin nga 6°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 11°C.

Moti sot në Shqipëri,e hënë 17 prill 2017 parashikohet të jetë me shi dhe me vranësira . 

Era do fryj nga 6 km/h .Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 12°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 17°C transmeton LajmTV.Në Tiranë temperaturat do të lëvizin nga 12°C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 17°C./LajmTV/

Enjoyed this video?
motilajmtv
"No Thanks. Please Close This Box!"