Motrat Mustafa rrethohen nga meshkujt, ja si kanë reaguar ato (FOTO)

Published on 17-08-2017

Motrat Mustafa, janë ndër këngëtaret më të përfolura të skenës sonë.
Në fokus të medias më nuk është vetëm muzika që ato bëjnë. Jeta private e tyre më nuk është private.

Çdo gjë që ato bëjnë edhe në jetën e përditshme tashmë bëhet lajm, shkruan Gazeta Express.

Ato gjatë sezonës së verës janë shumë të angazhuara nëpër dasma dhe ahengje familjare. Motrat, së fundmi kanë publikuar një foto në ‘Instagram’, nga atmosfera e një ahengu.

Ajo që vërehet në këtë foto është se ato janë rrethuar nga shumë dasmor.

Për më shumë shikoni fotografinë.

motrat-mustafa_1502980149-2176498

Enjoyed this video?
auto_motrat1-620x3301415466025
"No Thanks. Please Close This Box!"