Mund 12 burra, bëhet kampione e hamburgerëve (VIDEO)

Published on 30-05-2017

Molly Schuyler nuk ka ndërmend të heq dorë nga të qenit kampione e hamburgerëve!

Kjo pasi edhe njëherë zonja e rëndë, triumfoi në kampionatin botëror të këtij ushqimi mjaft të kërkuar nga të gjithë, përcjellë Klan Kosova.

Molly Schuyler e cila peshon vetëm 45 kg ka ngrënë 7 hamburger, një pjatë me patate të skuqura dhe një pije 0.6 litërshe në konkursin vjetor ”Hwy 55 World Hamburger Eating” në Raleigh, North Carolina.

Me këtë rast duke qenë tashmë edhe njëherë kampione e rangut të tillë, Schuyler arriti që të mundë 12 burra dhe fitoi çmimin 2,500 dollarë.

Enjoyed this video?
Untitledsdfasff
"No Thanks. Please Close This Box!"