Ndahet MSN-ja e Barcelonës, zbuloni arsyen (VIDEO)

Published on 30-07-2017

Neymar vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Para “El Clasicos”, mediat spanjolle raportojnë se Neymar është parë i vetëm në qendrën stërvitore të Barcelonës, teksa Messi dhe Suarez ecnin së bashku.

Në të kaluarën, MSN-ja ka qenë e pandashme, por duket se këto janë sinjale të qarta se ai do të transferohet te Paris Saint Germaini.

Enjoyed this video?
auto_MSN1501436778
"No Thanks. Please Close This Box!"