Ndahet nga jeta nëna e këngëtarit Marc Anthony

Published on 28-07-2017

Këngëtari i njohur latin ka humbur njeriun e zemrës.
Marc Antony ka humbur nënën e tj. Këngëtari njoftoi lajmin e hidhur me anë të nëj mesazhi në rrjetet sociale. Guillermina Quiñones u nda nga jeta mesditën e së enjtes në Puerto Rico.
‘Sot në mesditë heroina e familjes, shkëmbi, mbrojtësja jonë më e madhe, frymëzimi dhe tani Engjëll, ndërroi jetë.
Iku në paqe e shoqëruar nga të gjitha lutjet. Mama do të më mungosh shumë’-shkruan Marc në mesazhin e tij.
mm

Enjoyed this video?
marc
"No Thanks. Please Close This Box!"