Në ditëlindjen e Ledrit, ja si e quan Flori atë (Foto)

Published on 10-07-2017

Të dy janë shumë të njohur e mbi të gjitha shumë të dashur për publikun.
Bëhet fjalë për dyshen e famshme reperin Ledri Vula dhe kantautorin Flori Mumajesi, transmeton Gazeta Epxress.

Përveç shoqërisë që kanë Ledri e Flori kanë sjellë edhe shumë hite si “Beutiful” e “Nuk ma la”, këngë të cilat u pëlqyen shumë nga fansat e tyre. flori-ledri_1499674756-3515683Në ditën më të veçantë për Ledrin në 31-vjetorin e lindjes së tij, një urim ka bërë edhe Flori.

Flori në profilin e tij në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me Ledrin dhe i ka uruar ditëlindjen.

Mirëpo Flori ka thënë se për të gjithë ata që nuk e din se çfarë mendimi ka ai për Ledrin, e ka thënë haptas.

Flori e ka quajtur Ledrin artist në shpirt.

“Nuk ka nevoj ta them une, por per ata qe nuk e din mendimin tim per ty, Ja ku po e them hapur… ARTIST ne shpirt dhe ne ate qe ti do me shume… Gezuar ditelindjen @ledrivula MOS NDRYSHO”, kishte shkruar Flori.flori_1499674799-1522647

Enjoyed this video?
ledri-flori_1499674840-1799303
"No Thanks. Please Close This Box!"