Nga Australia e nxehtë, Rita fotografohet nudo (Foto)

Published on 20-11-2017
Këngëtarja Rita Ora këtë periudhë ka qenë e angazhuar me performanca në vende të ndryshme.

Këto ditë, Rita po qëndron në Australi dhe nga atje sjell vazhdimisht imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, Rita ka publikuar disa imazhe në të cilat shfaqet tërësisht e zhveshur, kurse gjoksin e mbante me duar.

Këto fotografi u pëlqyen dhe u komentuan shumë nga ndjekësit e këngëtares, disa i kanë dhënë komplimente, e disa të tjerë e kritikuan për paraqitjen.

Kujtojmë që Rita ishte nikoqire e ceremonisë “MTV EMA” e mbajtur në Wembley Arena në Londër. /Lajmi.net/

Enjoyed this video?
653649-640x358
"No Thanks. Please Close This Box!"