Nipi i Enver Hoxhës dënohet me 10 vite burg, shikoni çfarë bën bashkëshortja e tij (FOTO)

Published on 11-07-2017

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin ditën e sotme dënimin për nipin e Enver Hoxhës, i akuzuar për lidhje me laboratorin e drogës në ‘Xibrakë’ të Elbasanit.

Ermal Hoxha është dënuar me 10 vite burg. Ndërkohë Ermali është i martuar me këngëtaren dhe sipërmarrësen Rezarta Shkurta. Por vetëm pak orë para dhënie së dënimit Rezarta ishte duke shijuar një mbrëmje të këndshme dhe romantike. Ndërkohë para pak ditësh ajo ishte nisur në një udhëtim në Paris.

screenshot-11_1499792019-51875301499794925

screenshot-12_1499792000-78533071499794926

screenshot-13_1499792004-70209751499794922

screenshot-14_1499792012-46808191499794924

Enjoyed this video?
auto_Rezarta_Shkurta_dhe_Armal_Hoxha_kryesore1480101299
"No Thanks. Please Close This Box!"