Një gjë është e sigurtë, autogol të tillë nuk keni parë ndonjëherë (VIDEO)

Published on 30-07-2017

Chelsea është duke luajtur përballë Interit dhe rezultati është 1 me 2. Por ndërsa italianët kaluan në avantazhin e 2 golave, ka qenë sërish një lojtar i Interit që ka ngushtuar diferencën.

Geoffrey Kondogbia ka shënuar golin më të bukur të karrierës, por fatkeqësisht në portën e tij.

Mesfushori francez kthen topin tek portieri por e godet më fortë se sa duhet dhe topi përfundon në trekëndëshin e portës së tij.

Enjoyed this video?
auto_autogol1501334919
"No Thanks. Please Close This Box!"