Një tjetër dasëm vip në horizont…ja kush vendosi të dalë para altarit!

Published on 12-10-2017

Mëngjesin e sotëm këngëtarja bukuroshe Miriam Cani ka qenë në ftuar në emisionin e mëngjesit “Ëake Up”.

Ajo është shprehur rreth nisjes së “The Voice Kids” ku ajo është një nga anëtaret e jurisë dhe gjithashtu edhe rreth jetës private.

Miriam ka theksuar se ajo dhe Albani kanë në plan që të realizojnë një ceremoni martesore për të kurorëzuar dashurinë e tyre, por ende nuk kanë një datë për shkak të angazhimeve të shumta që kanë.

miriam-cani-sjell-klipin-e-ri_hd-780x439

Gjithashtu edhe ardhja në jetë e vogëlushes së tyre ka qenë një tjetër shkak se përse ata nuk e kanë realizuar një ceremoni të tillë.
Albani-e-Miriami

Miriami dhe Albani kanë tashmë shumë vite së bashku dhe njihen si nga çiftet më romantike të showbizit shqiptar, për shkak të dedikimeve të shumta që i bëjnë njëri-tjetrit dhe gjithashtu për bashkëpunimet muzikore mjaft të ndjera që kanë së bashku.

Enjoyed this video?
d3_1507799173-474543
"No Thanks. Please Close This Box!"