Njihuni me motrën e vëllezërve Haradinaj (FOTO)

Published on 31-07-2017

Kemi dëgjuar e lexuar shumë lajme për vëllezërit Haradinaj, mirëpo për të gjithë juve qe nuk dini Vëllezërit Haradinaj kanë edhe një motër të vogël sic e quajnë ‘sugaricën’ e shtëpisë, përcjell Gazeta Blic.
Antigona Haradinaj quhet motra e Haradinajve, ajo është vajza e vogël e shtëpsë, e cila tashmë është nënë e dy fëmijëve.

Gjatë emisionit “Lemza”, në Tribuna Channel, Daut Haradinaj me shumë emocion ka folur për motrën e tyre, Antigonën.Dauti përveç dashurisë të madhe që ka për ‘sugaricën’ e shtëpisë ai është falënderues ndaj saj sepse është një nënë, një motër dhe vajzë e përkushtuar për familjen.

mm_1501478560-2292608

Enjoyed this video?
capture_1501478576-8648958
"No Thanks. Please Close This Box!"