Njihuni me vjehrrën e Xhesikës te “O sa mirë” (Foto)

Published on 04-05-2017

Djali i Presidenti të Kosovës, Hashim Thaçit, Endriti është në lidhje të hapur tashmë me aktoren nga Peja, Arta Nitaj shkruan Artistët Shqiptarë.

Endriti është djali i vetëm i Hashim Thaqit. Ai për nga pamja fizike ngjan më tepër më të atin se sa nënën, Lumnijen shkruan Artistët Shqiptarë.

Duket se çifti Arta dhe Endriti janë shumë mirë nën shoqërinë e njëri tjetrit,por se sa do të zgjasë kjo lidhje do ta tregojë koha.

Më poshtë mund të shihni disa nga fotot e bashkëshortës së Thaçit, tashmë vjehrra e ardhshme e Artës.

vv_1493883874-6052060 vvv_1493883877-4157060

Enjoyed this video?
vvvv_1493883894-1486633
"No Thanks. Please Close This Box!"