Nuk do ta besoni se si na ka mashtruar Enca… këtë herë do t’ju lë gojë hapur (VIDEO)

Published on 04-10-2017

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën u ka treguar ndjekësve se çfarë bën pas një dite të lodhshme pune.

Por ajo që i ka habitur të gjithë është se Enca ka treguar se flokët vazhdon të ketë të gjata dhe brune. Gjatë gjithë kësaj kohe ajo ka patur paruke. Mesa duket këngëtarja nuk arrin të ndahen dot nga flokët e saj.

Hannah Montana Life ??

A post shared by ENCA (@enca) on

Enjoyed this video?
enca-3
"No Thanks. Please Close This Box!"