Nuk janë binjakë, Ronaldo pret një vajzë me Georgina Rodríguez

Published on 24-06-2017

Nuk ka më vend për dyshime. “Ylli” i Real Madritit, Cristiano Ronaldo së shpejti do të bëhet baba. Disa ditë më parë mediat aluduan për një shtatzëni të mundshme të së dashurës së tij Georgina Rodriguez, pasi në një foto të postuar nga Ronaldo, ku ajo dukej e ulur në divan me barkun e fryrë.

Sipas “The Correio da Manha” e dashura e sulmuesit të Realit nuk pret buinjakë por një vajzë, shkruan e përditshmja spanjolle “AS”, raporton SYRI.net.

Bukuroshja spanjolle ndodhet në muajin e katër të shtatzënisë. Ronaldo dhe modelja janë në lidhje prej kohësh dhe së shpejt ata do të bëhen edhe prindër. Çifti ka bërë pak ditë pushime, para finales së Ligës së Kampionëve që do të mbahet të shtunën. / SYRI.net /

Image

Enjoyed this video?
auto_auto_shehdeh14961560521498252758
"No Thanks. Please Close This Box!"