Pa sytjena në rrugë, 22 vjeçarja nxjerr gjoksin gjigant dhe tregon thithkat…

Published on 20-07-2017

Ajo u nda nga burri i saj Doug Hutchison pas rreth gjashtë vjet martesë.

Pavarësisht shpresës së saj për ta gjetur dashurinë në Celebs Go Dating, Courtney Stodden është parë në humor të zakonshëm në Shoreditch në Londër, të martën, përcjell Bota sot.

22 vjeçarja mori vëmendjen për veshjen e saj, pasi kishte veshur xhinse të cilët i kishte lënë të zbërthyer, ndërsa që gjoksi ishte ai që mori vëmendjen më të madhe, pasi ajo kishte zgjedhur një bluzë transparente pa sytjena, duke ekspozuar kështu gjoksin gjigant./BS/auto_q21500476665auto_427AABCB00000578-0-image-a-46_15004655563871500476656

Enjoyed this video?
auto_q11500476660
"No Thanks. Please Close This Box!"