Pacolli: Mos e humbni besimin, së bashku do të ndryshojmë Kosovën

Published on 26-05-2017

Kryetari i Aleancës për Kosovën e Re, Behgjet Pacolli ka thënë se ka program të qartë të mbështetjes së ideve kreative dhe bizneseve të reja.

 

Në një postim në rrjetin social Facebook ai ka thënë se nuk duhet humbur besimin.

“Unë kam program të qartë të mbështetjes së ideve kreative dhe bizneseve të reja. Mos e humbni besimin. Së bashku do të ndryshojmë pozitivisht Kosovën dhe do ta #jetësojmëSHPRESËN e rinisë tonë”, ka shkruar ai.

Enjoyed this video?
Pacolli-Behxhet-640x358-1-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"