Pas fitores ndaj Arsenalit, Liverpooli bën transferimin e vitit (FOTO)

Published on 28-08-2017

Liverpool është gati për të bërë goditjen më të madhe të viteve të fundit.

“The Reds” kanë përpiluar një ofertë të jashtëzakonshme për të marrë futbollistin e Monacos, Thomas Lemar.

Sipas “Telegraph”, Liverpooli ka përgatitur 60 milionë euro për futbollistin, përcjellë “Lajmi.net”.

Për Lemar, Liverpooli duhet të fitojë një konkurrencë të “egër”.

Lojtari kërkohet edhe nga Manchester United dhe Arsenal.

cats-171

Enjoyed this video?
170827-125-Liverpool_Arsenal-600x400-600x358
"No Thanks. Please Close This Box!"